Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.862
$1.862
10
$1.58935
$15.8935
100
$1.312615
$131.2615
1000
$1.03626
$1036.26
2500
$0.967176
$2417.94
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.027" (0.68mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SlimStack 505551 |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Base Product Number | 505551 |