Jacob GmbH
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$152.456
$152.456
10
$141.27925
$1412.7925
25
$136.19732
$3404.933
50
$135.18101
$6759.0505
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 1.260" (32.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | M63x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 50.663 |
| Conduit Hub Size | - |