GAPTEC Electronic
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.423
$17.423
5
$16.9081
$84.5405
10
$16.39605
$163.9605
25
$15.88362
$397.0905
50
$15.37119
$768.5595
100
$14.858855
$1485.8855
250
$14.346444
$3586.611
500
$14.090248
$7045.124
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Efficiency | 86% |
| Mfr | GAPTEC Electronic |
| Features | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | Household Appliances, ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | cURus, UL |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | 50ACPE_4 (50W) |
| Current - Output 1 | 10 A |
| Power (Watts) | 50W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60335-1; 62368-1 |
| Package | Box |