50E1CL8.25
Littelfuse Inc.
型号:
50E1CL8.25
描述:
FUSE CARTRIDGE 50A 8.25KVAC CYL
用户指南
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 50A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Size / Dimension 16.130" L x 3.000" W x 4.310" H (409.70mm x 76.20mm x 109.47mm)