50PSV100M10X10.5
Rubycon
型号:
50PSV100M10X10.5
品牌:
Rubycon
描述:
CAP ALUM HYB 100UF 20% 50V SMD
库存 : 1950
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 100 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm
Series PSV
Type Hybrid
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Mfr Rubycon
Capacitance 100 µF