5.0SMCJ13CA
SMC Diode Solutions
型号:
5.0SMCJ13CA
封装:
SMC (DO-214AB)
描述:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
库存 : 2930
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 233A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC (DO-214AB)
Series 5.0SMCJ
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V