Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.2546
$2.546
50
$0.17822
$8.911
100
$0.15276
$15.276
500
$0.114589
$57.2945
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 200 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | WXA |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 240 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |