首页 / 射频屏蔽 / 51-CBSA-2.75X5.0X0.5
minImg
51-CBSA-2.75X5.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
51-CBSA-2.75X5.0X0.5
描述:
RF SHIELD 2.75" X 5" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)