首页 / 射频屏蔽 / 51-CBSA-3.75X4.25X0.5
minImg
51-CBSA-3.75X4.25X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
51-CBSA-3.75X4.25X0.5
描述:
RF SHIELD 3.75" X 4.25" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)