首页 / 振荡器 / 510BAA50M0000AAG
minImg
510BAA50M0000AAG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
510BAA50M0000AAG
描述:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 50 MHz