首页 / 振荡器 / 510GCA80M0000AAGR
minImg
510GCA80M0000AAGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
510GCA80M0000AAGR
描述:
XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 80 MHz