首页 / 振荡器 / 510KCA24M0000BAG
minImg
510KCA24M0000BAG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
510KCA24M0000BAG
描述:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz