首页 / 振荡器 / 510LCA20M0000CAG
minImg
510LCA20M0000CAG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
510LCA20M0000CAG
描述:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 44mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCSL
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 20 MHz