首页 / 振荡器 / 511AAB10M0000BAGR
minImg
511AAB10M0000BAGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
511AAB10M0000BAGR
描述:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 43mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series Si511
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 10 MHz