首页 / 振荡器 / 511BBA120M237AAGR
minImg
511BBA120M237AAGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
511BBA120M237AAGR
描述:
XTAL OSC XO 120.2370MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 120.237 MHz