首页 / 振荡器 / 511JCA162M000BAG
minImg
511JCA162M000BAG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
511JCA162M000BAG
描述:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 162 MHz