TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5120525-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG 64POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.434
$5.434
10
$4.9381
$49.381
25
$4.67704
$116.926
50
$4.56836
$228.418
100
$4.350905
$435.0905
250
$3.80703
$951.7575
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) IEEE 1386, PMC |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Base Product Number | 5120525 |