516FHA000260AAGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
516FHA000260AAGR
描述:
XTAL OSC VCXO 2.5V 6SMD
用户指南
Frequency - Output 2 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency - Output 3 -
Current - Supply (Disable) (Max) 22 mA
Frequency - Output 1 148.35165MHz, 148.5MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Series Si516
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Height 0.071" (1.80mm)