首页 / 振荡器 / 516L14405ITR
minImg
516L14405ITR
CTS-Frequency Controls
型号:
516L14405ITR
描述:
XTAL OSC TCXO 14.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 516
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 14.4 MHz