首页 / 振荡器 / 516M14420ITR
minImg
516M14420ITR
CTS-Frequency Controls
型号:
516M14420ITR
描述:
XTAL OSC TCXO 14.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 14.4 MHz