首页 / 振荡器 / 516N14415ITR
minImg
516N14415ITR
CTS-Frequency Controls
型号:
516N14415ITR
描述:
2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 14.4 MHz