首页 / 振荡器 / 516N20015DTR
minImg
516N20015DTR
CTS-Frequency Controls
型号:
516N20015DTR
描述:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20 MHz