首页 / 振荡器 / 516N38405DTR
minImg
516N38405DTR
CTS-Frequency Controls
型号:
516N38405DTR
描述:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2.5mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 516
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz