首页 / 振荡器 / 517N38425CTR
minImg
517N38425CTR
CTS-Frequency Controls
型号:
517N38425CTR
描述:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 517
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz