首页 / 振荡器 / 517T16025DTR
minImg
517T16025DTR
CTS-Frequency Controls
型号:
517T16025DTR
描述:
2.0mm x 1.6mm Surface Mount HCMO
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 517
Function Standby (Power Down)
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 16 MHz