首页 / 射频屏蔽 / 52-CBSA-0.5X4.0X0.5
minImg
52-CBSA-0.5X4.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
52-CBSA-0.5X4.0X0.5
描述:
RF SHIELD 0.5" X 4" THROUGH HOLE
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)