首页 / 振荡器 / 520N25DT40M0000
minImg
520N25DT40M0000
CTS-Frequency Controls
型号:
520N25DT40M0000
描述:
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 520
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 40 MHz