首页 / 振荡器 / 520R14410ITR
minImg
520R14410ITR
CTS-Frequency Controls
型号:
520R14410ITR
描述:
XTAL OSC TCXO 14.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 14.4 MHz