首页 / 振荡器 / 520R15HA16M3680
minImg
520R15HA16M3680
CTS-Frequency Controls
型号:
520R15HA16M3680
描述:
XTAL OSC VCTCXO 16.3680MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 16.368 MHz