首页 / 振荡器 / 520T10DT19M2000
minImg
520T10DT19M2000
CTS-Frequency Controls
型号:
520T10DT19M2000
描述:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 19.2 MHz