首页 / 振荡器 / 520T20HA40M0000
minImg
520T20HA40M0000
CTS-Frequency Controls
型号:
520T20HA40M0000
描述:
XTAL OSC VCTCXO 40.0000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 40 MHz