Dialight
型号:
5219332F
品牌:
封装:
Rectangular 2mmx5mm
批次:
-
描述:
LED GREEN DIFF RECT 2MMX5MM T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.216
$1.216
10
$0.77045
$7.7045
100
$0.57019
$57.019
500
$0.523982
$261.991
1000
$0.431518
$431.518
2000
$0.409944
$819.888
5000
$0.400691
$2003.455
10000
$0.391448
$3914.48
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 3.7mcd |
| Height (Max) | 7.50mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Rectangular 2mmx5mm |
| Series | 521 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Base Product Number | 5219332 |
| Lens Size | 5.00mm x 2.00mm |