Dialight
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | - |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | - |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Series | 521 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - |
| Lens Color | White |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Size | 3.00mm Dia |