Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.513
$0.513
10
$0.33345
$3.3345
100
$0.220875
$22.0875
1000
$0.170554
$170.554
2000
$0.154118
$308.236
5000
$0.14384
$719.2
10000
$0.1387
$1387
25000
$0.136648
$3416.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 1100mcd |
| Height (Max) | 5.85mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Series | 521 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | 5219901 |
| Lens Size | 3.00mm Dia |