首页 / 振荡器 / 521T20025DTR
minImg
521T20025DTR
CTS-Frequency Controls
型号:
521T20025DTR
描述:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 521
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20 MHz