首页 / 振荡器 / 525R19220CTR
minImg
525R19220CTR
CTS-Frequency Controls
型号:
525R19220CTR
描述:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 19.2 MHz