首页 / 振荡器 / 525T38415DTR
minImg
525T38415DTR
CTS-Frequency Controls
型号:
525T38415DTR
描述:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz