首页 / 振荡器 / 526T10025DTR
minImg
526T10025DTR
CTS-Frequency Controls
型号:
526T10025DTR
描述:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount HCMO
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 526
Function Standby (Power Down)
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz