首页 / 散热器 / 528-24AB-MS4
minImg
528-24AB-MS4
Wakefield-Vette
型号:
528-24AB-MS4
描述:
HEATSINK BXB50,75,100,150.24"VRT
用户指南
Shape Rectangular, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.240" (6.10mm)
Series 528
Type Board Level
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 5.80°C/W @ 300 LFM
Length 2.402" (61.00mm)
Thermal Resistance @ Natural -
Mfr Wakefield-Vette
Package Bulk
Shelf Life -
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Bolt On, Thermal Material
Width 2.280" (57.91mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise 5.0W @ 60°C