首页 / 射频屏蔽 / 53-CBSA-0.5X1.0X0.5
minImg
53-CBSA-0.5X1.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
53-CBSA-0.5X1.0X0.5
描述:
RF SHIELD 0.5" X 1" THROUGH HOLE
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 1.000" (25.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)