首页 / 射频屏蔽 / 53-CBSA-2.5X2.5X0.4
minImg
53-CBSA-2.5X2.5X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
53-CBSA-2.5X2.5X0.4
描述:
RF SHIELD 2.5" X 2.5" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)