首页 / 射频屏蔽 / 53-CBSA-5.25X6.0X0.5
minImg
53-CBSA-5.25X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
53-CBSA-5.25X6.0X0.5
描述:
RF SHIELD 5.25" X 6" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 5.250" (133.35mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)