首页 / 断路器 / 530-K-2-02-100A
minImg
530-K-2-02-100A
E-T-A
型号:
530-K-2-02-100A
品牌:
E-T-A
描述:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency UL1077
Current Rating (Amps) 100A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 530
Voltage Rating - DC 110 V
Voltage Rating - AC 500 V