Visual Communications Company - VCC
型号:
5302H5-5V
封装:
-
批次:
-
描述:
LED GREEN T1-3/4 RT ANG 5V PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.026
$1.026
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Tinted |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 5V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 8mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 5300 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Current | 12mA |
| Lens Size | 2.00mm Dia |