LAPP
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$49.5995
$49.5995
10
$45.5183
$455.183
25
$43.76764
$1094.191
50
$42.30863
$2115.4315
100
$39.974385
$3997.4385
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.276" (7.00mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof; NEMA 1, 4, 6, 12 |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | 1" NPT |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Includes | O-Ring |
| Series | SKINTOP® MSR |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 53112 |
| Conduit Hub Size | - |