LAPP
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.6655
$15.6655
10
$13.8833
$138.833
25
$13.34902
$333.7255
50
$12.81512
$640.756
100
$12.103095
$1210.3095
250
$11.0352
$2758.8
500
$10.32327
$5161.635
1000
$9.468926
$9468.926
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.157" (4.00mm) |
| Thread Length | 0.236" (6.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG11 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Includes | O-Ring |
| Series | SKINTOP® MS-SC |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 53112 |
| Conduit Hub Size | - |