首页 / 振荡器 / 533L32025CTT
minImg
533L32025CTT
CTS-Frequency Controls
型号:
533L32025CTT
描述:
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 533
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32 MHz