首页 / 旋钮 / 534-2.36-3/8X16-SW
minImg
534-2.36-3/8X16-SW
J.W. Winco
型号:
534-2.36-3/8X16-SW
品牌:
J.W. Winco
描述:
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
库存 : 282
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shaft Size 3/8"-16
Color Black
Material Polypropylene
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 534
Type Knurled, Diamond
Mfr J.W. Winco
Style Cylindrical
Features -
Height 1.540" (39.12mm)
Package Box
Diameter 2.360" (59.94mm)