首页 / 旋钮 / 534-32-M6-16-SW
minImg
534-32-M6-16-SW
J.W. Winco
型号:
534-32-M6-16-SW
品牌:
J.W. Winco
描述:
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
用户指南
Shaft Size M6
Color Black
Material Polypropylene
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 534
Type Knurled, Diamond
Mfr J.W. Winco
Style Cylindrical
Features -
Height 0.940" (23.88mm)
Package Box
Diameter 1.260" (32.00mm)