首页 / 振荡器 / 535EL38401IA5
minImg
535EL38401IA5
CTS-Frequency Controls
型号:
535EL38401IA5
描述:
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 3.5mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±100ppb
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series 535
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz